Ons team 


Bovenste rij v.l..n.r.:
Christien Sickman:
Leesspecialist rondom LIST en leesproblemen
Specialist begrijpend lezen en studievaardigheden
Stamgroepleider De Pauwen
csickman@dehuve.nl

Lisette van den Berg: 
Specialist kleuterplein
Stamgroepleider De Roodborstjes 
lvandenberg@dehuve.nl

Fenny de Lange:
Directie
fdelange@dehuve.nl

Marleen Oude Geerdink: 
Specialist rekenen
Stamgroepleider De Nachtegalen
moudegeerdink@dehuve.nl

Susan de Bruine:
Specialist bewegingsonderwijs en taalbeschouwing
Stamgroepleider De Zwaluwen
sdebruine@dehuve.nl

Laura Beunk:
Intern begeleider 
Specialist talentontwikkeling
lbeunk@dehuve.nl

Nathalie Hulst:
Specialist spellen en stellen
Stamgroepleider De Fazanten
nhulst@dehuve.nl
(het zwangerschapsverlof van juf Nathalie wordt momenteel overgenomen door Maureen Oude Essink Nijhuis)
moudeessinknijhuis@dehuve.nl

Onderste rij v.l.n.r.:
Mark Lankamp: 
Specialist rekenen 
Stamgroepleider De Fazanten en de Pauwen
mlankamp@dehuve.nl

Elise Deijk: 
Specialist kleuterplein 
Stamgroepleider De Koolmeesjes
edeijk@dehuve.nl

Mirjam van de Wint: 
Specialist schrijven en aanvankelijk lezen
Stamgroepleider De Kaketoes
mvandewint@dehuve.nl

Bregje Smit:
Specialist kleuterplein 
Stamgroepleider De Roodborstjes 
bsmit@dehuve.nl

Rutger Sibma:
Specialist rondom ICT
Specialist wereldoriëntatie en engels
Stamgroepleider De Flamingo's
rsibma@dehuve.nl

Niet aanwezig op de foto
Sharon Ardesch
Werkdrukverlaging
Begeleider leerlingenraad
Specialist muziek
sardesch@dehuve.nl